+380939029210
19.03.2022

Історія Шуршави Тетяни та Каті

Пожертвувати

15 березня 2022 року разом із 15 іншими біженцями наш «Центр порятунку життя» допоміг евакуюватися сім’ї Тетяни та Катерини Шуршави з Чернігова. Ця родина втекла з міста, як і сотні інших постраждалих від російського терору на українській землі. Перше інтерв’ю ми взяли у Тетяни, коли вона прибула до Київської області разом з іншими біженцями::

Тетяна та її семирічна донька Катя провели ніч у нашому «Центрі», і наступного дня вирушили на Західну Україну, звідки ми допомогли їй перебратися в один із найблагополучніших районів у Німеччині. Відео, зняте дорогою на Західну Україну:

Перебуваючи в Угорщині дорогою до Німеччини, Тетяна записала відео, в якому розповідає свою історію:

Відео, зняте в притулку, в якому сім’я Тетяни ховалася від авіаударів:

Відеозвернення семирічної Каті до В’ячеслава:

20 березня Тетяна та Катя успішно дісталися Німеччини з надією невдовзі повернутися на рідну землю та розпочати нове щасливе життя.

Словаччина
Будапешт, Угорщина
Німеччина
Ганновер, Німеччина

Ця війна зламала незліченну кількість доль, але багато хто з нас може сприяти тому, щоб кожен постраждалий українець отримав можливість зажити новим життям у безпеці та світі. Наш «Центр» буде вдячний спонсорській допомозі, яка піде на покупку бронежилетів, продуктів харчування, медикаментів та палива. Разом ми зможемо пережити ці нелегкі часи, врятувати максимальну кількість життів та відродити країну після нашої спільної перемоги!

Кілька кадрів із Чернігова після обстрілу російськими окупантами: