+380939029210

Донати

Пожертвувати

Тут ми публікуємо список людей та організацій, які допомагають нам фінансово та передають гуманітарну допомогу. Ми щиро дякуємо кожному, хто не залишився байдужим, хто відкритий для добрих справ у ці складні часи та хто всіма силами наближає перемогу України у цій жахливій війні.
Список постійно оновлюється.

Макаревич Олег Ігорович – надання 20 бронежилетів для тероборони Процева. Сьогодні кожен бронежилет коштує не менше ніж 10 000 грн. Ми щиро дякуємо Олегу Ігоровичу за цей щедрий і настільки потрібний жест, завдяки якому учасники нашої територіальної оборони отримали такий необхідний у цей час захист.

Волонтери ТрО ОУН від організації “Чорнобиль ТУР” – надання гуманітарної допомоги, яку ми транспортуємо населеними пунктами:

  • Лобач Валерія;
  • Асламова Катерина;
  • Ємельяненко Ярослав;
  • Фінберг Арсен.

Андрій Флюгер – допомога у наданні каністр для палива.

Сергій Сакун – допомога у наданні покришок для нашого мікроавтобуса.

Воротнюк Ігор Борисович – допомога у наданні покришок.

Добровільне формування територіальної громади м. Києва “Легіон Д” – надання гуманітарної допомоги (медикаменти, продукти харчування, одяг для дітей).

Фонд Голосіївського району – надання медичних аптечек.

Володимир Наум (позивний Чарик) – активіст, водій, волонтер. Надав ночівлю та гарячу їжу для нашої команди під час поїздки до Тернополя. Ця смілива людина допомагає людям виїхати із Запоріжжя, перевозить медикаменти та продукти харчування людям, котрі опинилися у важких життєвих обставинах під час війни.

Вадим (із Святошино) – надання гуманітарної допомоги та 4 каністри для палива.

Юлія – ​​надання чотирьох ліжок для поліклініки та медикаментів.

Компанія Medical Store та особисто Гударенко Олександр – надання медичного обладнання для операційної (стіл та апарати для наркозу).

“Фокстрот” та особисто контактна особа Алевтіна – надання повербанків, мережевих фільтрів та іншої техніки та електроніки для підтримки діяльності нашої організації та як гуманітарної допомоги.

Сергій Сакун – надання двох коліс для нашого BUSIK, який використовується для транспортування гуманітарної допомоги.

“Фокстрот” та особисто контактна особа Алевтіна – надання повербанків для підтримки діяльності нашої організації.

Миронівський хлібпродукт (МХП) та контактна особа Вікторія – надання продуктів харчування для нашого “Центру”.

Шиномонтаж ACBA (контактна особа – Юрій) – надання шин на 2 машини.

Особливе спасибі сім’ї Клеменса Лера, за допомогу в організації вивезенням дітей лікарів, які проходять бойове чергування в «Центрі Спасіння Життя».

Окреме спасибі Клеменсу Лері та Крістіану від бійців територіальної оборони Процева, Бориспільського району, за надання засобів індивідуального захисту!

В’ячеслав особисто передає велике спасибі близькому другові та братові Мільтьядісу з Греції, за організацію, зустріч та надання власного будинку в м. NIKITI для дітей медиків з «Центру порятунку життя».

Корпорація «Артеріум» – надання 30 аптечок для ТРО Процева.

Дякуємо компанії «ОПТИМА БУД СЕРВІС» за щедру фінансову пожертву, завдяки якій ми змогли придбати спеціалізований автомобіль для надання медичної допомоги для нашого ОТГ. Ми дуже цінуємо ваш внесок!

Ми дякуємо спонсорам, які надали нам машину швидкої допомоги AMBULANCE CAR та водія! Завдяки вашій підтримці допоможемо постраждалим з Чернігівської області отримати якісне лікування далеко від прямої загрози їхньому життю.