+380939029210
17.03.2022

Евакуювали 10 осіб з Куликівки

Пожертвувати

Волонтери нашого «Центру порятунку життя» учора вивезли 10 людей із Куликівки. Усі ці люди бігли з уже на половину зруйнованого Чернігова, приховувались у підвалах та бомбосховищах.

Вони до останнього не вірячи, що російські окупанти можуть здійснювати такі звірства, які вони творять із містом: бомбардувати цивільні об’єкти та мирних громадян. Для багатьох евакуація – це найважчий крок. Він змушує відмовитися від надій повернутися до минулого життя, порвати зв’язок із містом, друзями, а часто – і сім’єю, позбутися всіх речей та заощаджень, щоб урятувати життя собі та своїм дітям.

Нижче можна побачити відео та фото людей, яким наш «Центр» допоміг із евакуацією. Серед них була сім’я Івасюк: Христина, Юрій та їхня дочка Івана. Вони вісім днів були без світла, тепла та води будинку під Черніговим (20 км). Жили в дерев’яній лазні і топили її дровами, спали в куртках та взутті, боячись обстрілу. Ось повідомлення від Христини:

Ми привезли сім’ю Івасюк до нашого «Центру». Тепер маму з донькою плануємо у понеділок евакуювати на Західну Україну, а згодом – до Європи.