+380939029210
18.03.2022

Передали гуманітарну допомогу до Бобровиці та Ніжина

Пожертвувати

Наш «Центр» намагається надати допомогу максимальній кількості людей, але не всім потрібна саме евакуація. Багато українців не хочуть залишати рідну землю і залишаються в будинках, сподіваючись, що жах, який несе ця війна, скоро закінчиться.

Ми також віримо у якнайшвидшу перемогу і підтримуємо віру у краще. А найкраща підтримка у ці дні – це гуманітарна допомога: їжа та ліки. Саме такі невеликі, але суттєві кроки вселяють у людей віру та бажання продовжувати боротися із темними силами. Сьогодні ми передали гуманітарку до Бобровиці та Ніжина людям, які залишилися відрізані від світу і не в змозі забезпечити себе необхідними продуктами та медикаментами. У Ніжині приживає жінка, хвора на цукровий діабет, для якої ліки – крайня життєва потреба.

На жаль, безпечної дороги до цих міст немає, тому гуманітарну допомогу довелося нести через поля, як справжні партизани. Ми – війни гуманітарного фронту, а наші водії, які не бояться чинити такі подвиги – справжні герої, якими ми безмірно пишаємось.

Люди, які отримали гуманітарну допомогу від «Центру порятунку життя»

Єгор, вул. Академіка Амосова б.7.
Медикаменти: вальсакор, копренеса 4/125 8/25, моксогама 0.2, цитрамон.
Продукти: яйця-3 десятки; м’ясо курки філе 3 кг; курка – 2 шт. ; ковбаса сирокопчена -3 палиці; борошно -5 кг.

Валентина. Вул Ващенка д 12.
Медикаменти: гідазепам, новопасит, корвалтаб, корвалмент, валеріана в пігулках, корвалол, персен, фітосед, седавіт, валідол.
Продукти: яйця – 3 десятки; ковбаса сирокопчена -2 шт.; сир 1 кг; курка 2 шт.; яловичина 2 кг; хліб – 2 шт.; лимони – 1 кг масло вершкове – 0,5 кг; рослинна олія – 2 шт.

Наш «Центр порятунку життя» надає допомогу БЕЗКОШТОВНО. Але ми потребуємо спонсорської підтримки для покупки палива, шин, бронежилетів, продуктів харчування та медикаментів. Кожному, хто небайдужий до долі постраждалих і не може залишатися осторонь, будемо безмежно вдячні!
Телефон для зв’язку: +38 093 90 29 210 (В’ячеслав)