+380939029210
15.03.2022

Доброго вечора, ми з України! Як волонтери допомагають один одному

Пожертвувати

Україна сповнена сильними, мужніми людьми. У світлі нинішніх трагічних подій активісти гуртуються і сміливо вступають у протистояння з тією руйнівною силою, що вторглася на нашу землю! Вони надихають своїми вчинками, демонструючи не лише співгромадянам, а й усьому світу, що означає бути справжнім українцем.

Нам пощастило зустріти одного із таких сміливих активістів – Володимира Наума (позивний – Чарік). Він полягає у благодійному фонді «Допомога учасникам АТО Тернополя», допомагає розвозити гуманітарну допомогу та вивозити мирних жителів із територій активних бойових дій.

Цими днями ми евакуювали дітей із нашого «Центру порятунку життя» на Західну Україну. Володимир та його дружина Тетяна дали нам нічліг, почастували вечерею та сніданком, а потім Володимир супроводжував нас у незнайомому нам Тернополі. На зворотному шляху після того, як діти були доставлені в безпечне місце, Володимир знову надав нам можливість перепочити перед довгою зворотною поїздкою.

«Центр порятунку життя» дякує Володимиру та Тетяні Наум за дружній прийом, можливість переночувати і вашу небайдужу громадянську позицію.

Україна понад усе!